Torty

Słodki Bazaar to miejsce, w którym tworzymy torty na indywidualne zamówienia naszych klientów. Potrafimy wcielić w życie Wasze cukiernicze pomysły tworząc torty, które będą idealnym towarzyszem ważnych dla Was uroczystości.

Wyświetlanie 1–24 z 160 wyników

PYSZNE TORTY Z CUKIERNI W KRAKOWIE

Jeśli zamieszkujesz Kraków i interesują Cię torty na zamówienie, cukiernia internetowa Słodki Bazaar z chęcią przedstawi Ci swoją ofertę. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę każdego zlecenia – z przyjemnością pomożemy w wyborze rodzaju słodkości, opracujemy odpowiadający Ci projekt dekoracji i przygotujemy piękny wypiek w naszej pracowni. Wedle Twojego życzenia produkt wręczany na prezent przystroimy również świeczką, napisem lub dołączymy do niego bilecik z zaproponowanym przez Ciebie tekstem. Wszystko po to, by obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo.

Zastanawiasz się, jaki cennik ma nasza cukiernia wykonująca torty w Krakowie? Cena wypieku przygotowywanego na zamówienie jest ustalana indywidualnie i zależy między innymi od sposobu jego wykończenia, wagi oraz wielkości, a także rodzaju wykorzystywanych produktów. Nasi pracownicy każdego dnia realizują niezwykłe projekty cukiernicze, wykazując się ogromną kreatywnością, mistrzowskimi umiejętnościami i dokładnością. Właśnie dlatego korzystając z usług Słodkiego Bazaaru masz pewność, że zaserwujesz swoim gościom poczęstunek z najlepszych składników i o wysokich walorach estetycznych. To, że możesz nam zaufać, potwierdzają liczne opinie od zadowolonych Klientów!

TORTY NA ZAMÓWIENIE KRAKÓW

Czy wiesz, że nieustannie zmieniamy się dla Ciebie? I nie mamy tu na myśli jedynie nowych kompozycji smakowych w katalogu! Nasz sklep cukierniczy Słodki Bazaar cieszy się ogromnym zaufaniem. Z myślą o Twojej wygodzie prowadzimy sprzedaż internetową! Złóż zamówienie online, a najlepsi cukiernicy przygotują smakowite torty, które kurier dostarczy wprost pod drzwi w wyznaczonym dniu. Taką pyszną słodkością możesz zatem nawet zaskoczyć bliską Ci osobę, na przykład w dniu jej urodzin.

Szukasz idealnego tortu na wesele, Pierwszą Komunię Świętą, chrzest, rocznicę ślubu bądź inne ważne wydarzenie w życiu swoim lub bliskich? Najlepsza cukiernia w Krakowie jest do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły związane z jego przygotowaniem i przedstawimy cennik wykonania usługi!

Shopping Cart