FAQ

Jak wygląda degustacja weselna?

Pary narzeczonych po zapisaniu się na spotkanie degustacyjne mają możliwość skosztowania naszych tortów w formie
tradycyjnej tak jak na weselu. Nie podajemy podobnych wersji w słoiczkach. Na spotkanie na życzenie przygotowujemy również wybrane słodkości ze słodkiego stołu. Degustacja weselna jest także czasem na lepsze poznanie oczekiwań Pary Młodej względem tematyki, kolorystyki i aranżacji wesela. Na spotkaniu przekazujemy nasze spostrzeżenia i rady dotyczące słodkiej
strony uroczystości. Koszt degustacji po podpisaniu umowy zostaje odjęty od całości zamówienia.

Czy aranżujecie słodki stół?

Tak, oferujemy możliwość aranżacji słodkiego stołu. Współpracujemy z florystkami w Krakowie, możemy także połączyć pracę z Państwa florystą ślubnym. Posiadamy naczynia stylem dopasowane do najpopularniejszych stylów wesel, które możemy dla Państwa wypożyczyć. Szczegóły na stronie.

Kiedy najlepiej złożyć zamówienie na słodkości weselne?

Liczy się dla nas przede wszystkim jakość wykonywanych produktów, dlatego na dany termin przyjmujemy ograniczona liczbę zamówień. Jeśli mają Państwo ustalony termin wesela, to najlepiej składać zamówienia jak najszybciej, ponieważ często zdarza się tak, że w danym terminie mamy już kilka wesel. Optymalnie jest zgłosić się do nas 6 miesięcy przed planowaną uroczystością. Będziemy wtedy mieli więcej czasu, aby poznać Państwa oczekiwania, a także zapisać Państwa na jedną z naszych degustacji weselnych.

Gdzie można składać zamówienia?

Zamówienia przyjmujemy pod numerem telefonu: 666 600 535 oraz mailowo: kontakt@slodkibazaar.pl. Szczegóły uroczystości omawiamy zawsze indywidualnie z każdą parą na umówionym spotkaniu lub drogą elektroniczną.

Czy dowozicie słodkości?

Tak, oferujemy dowóz zarówno tortu weselnego jak i ciast na słodki stół. Posiadamy samochody wyposażone w chłodnie. Na terenie Krakowa dowóz jest bezpłatny, a poza granicami miasta koszt dowozu wynosi 3 zł/km liczony w obie strony od naszej pracowni na ul. Wicherkiewicza 23 F. Minimalna kwota zamówienia powyżej 100 km od naszej pracowni wynosi 4000 zł.

Shopping Cart