Regulamin

 1. Cukiernia prowadzi sprzedaż przesyłek wyrobów ciastkarskich i upominków za pośrednictwem sieci internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej, mailowo lub przez telefon.
 2. Dostawy wyrobów na terenie Krakowa i okolic realizowane są przez Cukiernię internetową slodkibazaar.pl.
 3. Opisy i zdjęcia produktów są własnością cukierni.
 4. Niektóre produkty mogą być objęte promocją. Warunki zakupu w promocji mogą różnić się od warunków zakupu zawartych w niniejszym regulaminie. Promocja trwa w określonym terminie i obejmuje tylko wybrane produkty. O szczególnych warunkach promocji Klient będzie informowany przez cukiernię przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji.
 5. Wszystkie ceny prezentowane w sklepie zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia. Kupujący ponosi również opłatę za doręczenie określoną w warunkach i kosztach dostawy.
 6. Cukiernia zapewnia doręczenie wybranych produktów cukierniczych w 24 godziny (pod warunkiem opłacenia zamówienia do godziny 12:00), 48 godzin lub w 72 godziny (w zależności od rodzaju produktu).
 7. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z cukiernią.
 8. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.
 9. Cukiernia realizująca zamówienie może skontaktować się telefonicznie z odbiorcą celem potwierdzenia terminu i adresu dostawy, chyba że zamawiający nie wyrazi zgody na kontakt cukierni z odbiorcą w treści zamówienia.
 10. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp., cukiernia zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. Cukiernia nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod podanym adresem.
 11. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i weryfikacji płatności przy wykorzystaniu jednej z akceptowanych form płatności.
 12. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie lub przez e-mail, w ciągu 60 minut po złożeniu zamówienia. Złożenie zamówienia i dokonanie płatności są warunkami koniecznymi do skutecznego zawarcia umowy.
 13. Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim.
 14. Odstąpienie od umowy nie obowiązuje ze względu na to iż jest to produkt krótkoterminowy, który jest przygotowywany na zamówienie klienta.
 15. Cukiernia zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w zamówieniu zgodnie z polityką zastępowania produktu.
 16. Cukiernia zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu lub w przypadku, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.
 17. Cukiernia właściciel sklepu internetowego zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany).
 18. Cukiernia zastrzega sobie prawo do wykorzystywania podanego adresu e-mail w celach marketingowych własnych produktów, o ile klient wyraził na to zgodę. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.
 19. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w cukierni internetowej jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).
 20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
 21. Regulamin określa zasady zakupów w cukierni internetowej. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.
 22. Właścicielem serwisu sprzedawcą jest Bazaar Concept Sp z o.o. ul. Łany 20, 30-385 Kraków NIP: 6762561071
Shopping Cart