Słodki Stół

Słodka impreza w ogrodzie

Przygotowanie przyjęcia to nie lada wyzwanie. Chcąc zapewnić gościom fantastyczny czas masz naprawdę wiele przygotowań – włączając w to aranżację stołu i zapewnienie pysznych wypieków. Wiemy jak wiele czasu potrafi to zająć, dlatego proponujemy gotowe rozwiązanie! Korzystając z naszych usług pomożemy Wam we wszystkich aspektach związanych ze słodką częścią Waszej uroczystości. Przygotujemy stół pełen słodkości zgodnie z Twoimi wskazówkami, zadbamy o odpowiednie ułożenie i dekorację, podpowiemy w kwestiach kolorystyki, aranżacji kwiatowych itp. Dopilnujemy, żeby wszystko przebiegło zgodnie z Twoim planem, a jako profesjonalni Cukiernicy sprawimy, że ten dzień zapadnie w pamięć na długo wszystkim Twoim gościom. 

Cena słodkiego stołu zależności od ilości wypieków i słodkości, użytych naczyń oraz dekoracji.

Zapytaj o wycenę


  Dlaczego my


  Zobacz przykładowe realizacje


  Słodki stół Weselny biały&złoty

  Słodki stół w naturalnych, delikatnych kolorach z akcentem zielonego idealnie wpasuje się w każdy klimat weselny. Jest on nieodłączną częścią dekoracji imprezy dlatego, nasze cukierniczki zadbają o każdy szczegół. Dodatkowo pyszny smak naszych wypieków osłodzi wszystkim ten wyjątkowy dzień. Goście będą mogli skosztować m.in. Cake pops, Cake icles oraz lekkie musiki ze śmietanki z puree owocowym. Całości dopełni pyszny torcik w niezapomnianej aranżacji.

  Słodki stół Baby shower dla chłopca

  Słodki stół coraz częściej jest nieodłącznym elementem Baby Shower. Przedstawimy wam jeden z nich. Utrzymany w neutralnych kolorach, z akcentem w postaci misia i chmurek idealnie wpasował się w naturalny klimat całej imprezy. Do skosztowania były dostępne m.in. Cake Pops, Cakle Icles, kruche ciasteczka naszego autorskiego przepisu oraz pyszny torcik.

  Słodki stół Elegancki w ogrodzie

  Kolorowy, wesoły słodki stół z dodatkową dekoracją w postaci kwiatów, będzie idealnym rozwiązaniem na każde przyjęcie urodzinowe. Słodkości prócz wyglądem zachwycą  również niepowtarzalnym smakiem.Kruche babeczki, cake icles, muffinki, bezy, musiki, tartaletki oraz różnego rodzaju ciasta przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym.

  Słodki Stół Romantycznie w stodole

  Słodki stół wpasuje się idealnie w każde miejsce jak i w każdy klimat.  Nawet na tle siana zachwyci swoim wyglądem, prezentując się przy tym elegancko. Nie zawiedzie również smakiem słodkości, które się na nim znajdują. Tartaletki, bezy, muffinki, mini deserki oraz tort usatysfakcjonują każdego. Szczególnym akcentem całej aranżacji bedą donutsy na drewnianej sztaludze. Pomysł prosty, ale z pewnością oryginalny.

  Słodki Stół Baby shower dla dziewczynki

  Baby shower w stylu boho w delikatnych kolorach z akcentem różowego, idealnie sprawdzi się dla tych którzy oczekują dziewczynki. Słodkości takie jak lizaki bezowe, kruche ciasteczka, serca musowe,muffinki, cake pops czy torcik będą idealnym uzupełnieniem całej imprezy i z pewnością pozostawią uśmiech na twarzy każdej osobie, która tylko ich skosztuje.

  Bardzo chętnie pomożemy Wam w stworzeniu wyjątkowego tortu oraz słodkiego stołu, który uświetni Waszą uroczystość. Chętnie spotkamy się z Wami i zaprezentujemy nasze realizacje w  połączeniu z degustacją.

  Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeżeli tylko macie jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktujcie się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych.

  Shopping Cart