Torty weselne

Zamów tort na wesele lub ślub w naszym sklepie internetowym. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

TORTY WESELNE NA ZAMÓWIENIE KRAKÓW

Jednym z rodzajów wyrobów, którymi szczególnie może pochwalić się sklep cukierniczy z Krakowa Słodki Bazaar są torty ślubne. To właśnie te niesamowite dzieła sztuki naszych mistrzów zostały docenione przez markę Izabeli Janachowskej – Wedding Dream. Świadczy to o tym, że słodkości spod ich ręki to bezpieczne rozwiązanie na każde wesele! Wspólne krojenie tortu weselnego przez świeżo upieczonych małżonków to już tradycja, która jest chętnie praktykowana. Do wykonania tego zadania warto wybrać wypiek tak samo piękny, co smaczny. W końcu będzie on głównym bohaterem całego wesela – zaraz obok Młodej Pary!

Masz plan na idealny tort ślubny? Nasza cukiernia internetowa z Krakowa to miejsce, gdzie zamówisz swój wymarzony wyrób. Realizujemy najróżniejsze projekty – od tradycyjnych po wyjątkowo strojne. Mogą to być wypieki typu naked, semi-naked, drip cake, w kremie maślanym lub w masie cukrowej. Z przyjemnością wykonamy także dekoracje personalizowane, nawiązujące na przykład do zainteresowań Młodej Pary. Jeśli chodzi o Kraków ceny wyrobów, jakimi są torty weselne, uzależnione są od podobnych czynników, co w innych większych miastach. Na koszt słodkości wpływa między innymi liczba zaproszonych osób, rodzaj wypieku oraz elementów ozdobnych. Decydująca jest także waga porcji przeznaczonej na gościa.

TORT ŚLUBNY KRAKÓW – CUKIERNIA INTERNETOWA

Pozwól, by to najlepsza cukiernia w Krakowie stworzyła Twój tort ślubny! Prawdziwe arcydzieła spod ręki naszych cukierników cudownie uzupełnią wyjątkową, weselną atmosferę. Chętnie towarzyszymy Klientom w wyjątkowych wydarzeniach z ich życia. Z przyjemnością przygotujemy więc torcik, który oprócz miłości i świetnej zabawy osłodzi Tobie i Twojej drugiej połowie pierwsze chwile spędzone jako małżeństwo. Składając zamówienie, weź pod uwagę przede wszystkim smak i liczbę porcji. Nie mniej ważny jest i wygląd ślubnej słodkości. Na pewno chcesz, by wszystko w tym wyjątkowym dniu było dopięte na ostatni guzik. My Ci w tym pomożemy, zajmując się najważniejszym z wypieków! Jeśli chcesz, przygotujemy też cały słodki stół w atrakcyjnej cenie!

Shopping Cart