Torty ze zdjęciem

Zamów tort ze zdjęciem telefonicznie lub e-mailowo.

Torty ze zdjęciem na zamówienie Kraków

Tort ze zdjęciem Kraków

Słodki Bazaar to sklep cukierniczy w Krakowie, w którym zamówisz wyjątkowe słodkości na wyjątkowe okazje. Nasi cukiernicy każdego dnia tworzą przepyszne wyroby o niesamowitym smaku oraz fantastycznym wyglądzie. Nie tylko oni mogą odpowiadać za postać zamawianego przez Ciebie produktu. Wybierając tort ze zdjęciem, to Ty decydujesz, co będzie stanowiło główną dekorację wypieku. Czy będzie to fotografia ukazująca samego solenizanta, jego idola lub inspirację, albo dzieło, którego wydanie świętuje bliska Ci osoba? A może zdecydujesz się na nawiązanie do jej pasji? Decyzja należy do Ciebie! Również, jeśli szukasz personalizowanych słodkości na przykład na swoje własne urodziny, stworzysz z nami idealny projekt.

Wspaniałe momenty uchwycone na zdjęciach możemy przenieść na przepyszne torty dopasowane do Twoich oczekiwań pod względem smaku oraz składników. Nasza cukiernia internetowa z Krakowa oferuje wypieki między innymi dla alergików. Stosujesz konkretną dietę? I dla Ciebie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie! Zadzwoń i zapytaj o ofertę. Niezależnie od wyboru, nasze wyroby wykonywane są z najwyższą starannością i niesamowicie prezentują się w centrum stołu.

Tort ze zdjęciem Kraków – cukiernia internetowa

Najlepsza cukiernia w Krakowie to z pewnością taka, która jest w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania pod względem właściwości zamawianych słodkości. To nasza misja! W Słodkim Bazaarze możemy przygotować dla Ciebie dowolny tort ze zdjęciem. Te oryginalne wyroby nie tylko rozpieszczają podniebienia, ale i roztapiają serca – widok uwiecznionych na fotografii wspomnień rozczuli każdego jubilata. Właśnie dlatego będą one doskonałą niespodzianką na wyjątkowe okazje, w tym urodziny, Walentynki czy rocznicę ślubu.

Jeśli kupione u nas wypieki mają stanowić upominek dla bliskiej Ci osoby, możemy dołączyć do nich świeczki, bilecik z dedykacją lub stworzyć na nich personalizowany napis. Postaw na smaczne słodkości z unikatową dekoracją, która na długo pozostanie w pamięci gości! Zamów przepiękny tort ze zdjęciem z cukierni w Krakowie!

Telefon: 666 600 535
30-389 Kraków
ul. Wicherkiewicza 23 F,