Torty urodzinowe

Zamów tort na urodziny w naszym sklepie internetowym. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Torty urodzinowe na zamówienie Kraków

Tort urodzinowy Kraków

Każdy solenizant – ten mały i duży, zasługuje na wspaniały tort. Jeśli przygotowujesz własne spotkanie urodzinowe w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół, nasza cukiernia internetowa z siedzibą w Krakowie ma w ofercie wiele pysznych wypieków, którymi poczęstujesz swoich gości. Z przyjemnością stworzymy Twój wymarzony torcik o obłędnym smaku, który sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy, a zaproszone osoby – zachwycone!

Może urządzasz dla bliskiej osoby przyjęcie-niespodziankę? Mniejszy lub większy słodki wyrób z pewnością będzie na nim jednym z głównych punktów programu. Co powiesz na motyw związany z zainteresowaniami jubilata? Naszym zdaniem to właśnie będzie strzał w dziesiątkę! Solenizant jest alergikiem lub praktykuje konkretną dietę? Zapytaj nas o dostosowaną ofertę! Nasza cukiernia ma w ofercie także torty urodzinowe wegańskie, bez laktozy lub bez cukru! Na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Tort urodzinowy Kraków – cukiernia internetowa

Co oferuje najlepsza cukiernia w Krakowie? Przede wszystkim pyszne i estetyczne wyroby, które można dowolnie personalizować. W Słodkim Bazaarze sądzimy, że niemożliwe jest, by urodziny odbyły się bez tortu. Przede wszystkim te dziecięce! Cukrowe, ręcznie robione figurki przedstawiające ulubionych bohaterów kreskówek, urokliwe zwierzątka oraz inne, miłe dla oka elementy dekoracyjne sprawiają, że nasze torty urodzinowe dla dzieci stają się prawdziwym cukierniczym arcydziełem. Mamy nadzieję, że będziemy mogli stworzyć jedno również dla Twojej pociechy! Kraków to miejsce, gdzie cukiernia ma siedzibę, jednak cennik wraz z pełną ofertą dostępny jest również online.

Odpowiada Ci zaskakujące połączenie tradycji z nowoczesnością? Zapraszamy do Słodkiego Bazaaru! Wybierz pyszną kompozycję smakową z naszych propozycji wyjątkowych torcików stworzonych specjalnie na urodziny (nie tylko te okrągłe). Jeśli mieszkasz poza Krakowem, odwiedź nasz sklep cukierniczy online i tam złóż zamówienie! Z przyjemnością dowieziemy Twoje urodzinowe słodkości pod wskazany adres w okolicy!

Telefon: 666 600 535
30-389 Kraków
ul. Wicherkiewicza 23 F,