Torty okolicznościowe

Zamów tort okolicznościowy w naszym sklepie internetowym. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Torty okolicznościowe na zamówienie Kraków

Tort okolicznościowy Kraków

W życiu jest wiele wyjątkowych okazji, które zasługują na szczególne świętowanie. Jeśli interesują Cię torty okolicznościowe, odwiedź nasz sklep cukierniczy w Krakowie. Tylko pomyśl, czy komunijne lub urodzinowe przyjęcia mogłyby odbywać się bez tych wspaniałych wypieków? Oczywiście, że nie! Podobnie jest w przypadku chrztu oraz ślubu i wesela. Obecność eleganckich i pięknie udekorowanych słodkości tak bardzo wpisało się w ich uroczysty charakter, że właściwie jest już tradycją.

Masz swój wymarzony torcik urodzinowy? A może w Twojej głowie zrodził się już pomysł na perfekcyjny wyrób na ślub i wesele? Kraków to miejsce, gdzie torty okolicznościowe z naszej oferty wytwarzane są z najwyższą precyzją. Do ich przygotowania wykorzystujemy najlepszej jakości składniki, aby uzyskać smaczne słodkości o rewelacyjnej strukturze. Wedle Twojego życzenia mogą zdobić je tematyczne dekoracje wykonane między innymi z masy cukrowej, które potrafią naprawdę zachwycić gości chrztu, wesela czy przyjęcia komunijnego! Stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego!

Tort okolicznościowy Kraków – cukiernia internetowa

Słodki Bazaar to cukiernia internetowa z Krakowa, która oferuje osobisty odbiór zakupów w punkcie oraz dostawę kurierem pod wskazany adres. Tym samym torty urodzinowe, komunijne, na chrzest lub ślub i wesele możesz zamówić u nas na preferowanych warunkach. Pięknie przygotowany wypiek może towarzyszyć Ci również w świętowaniu założenia własnego biznesu, zakończenia określonego etapu nauki, rocznicy ślubu lub na innej imprezie okolicznościowej. Łącząc tradycję z nowoczesnością, dbamy o to, by perfekcyjnych wyrobów o obłędnym smaku nigdy nie zabrakło w ważnych dla Ciebie momentach.

Naszymi tortami okolicznościowymi chętnie uświetnimy każdą firmową lub rodzinną uroczystość. Zapoznaj się z dotychczasowymi realizacjami Słodkiego Bazaaru i znajdź odpowiednią propozycję, którą osłodzisz swój ważny dzień lub bliskiej Ci osoby. Najlepsza cukiernia w Krakowie jest też online – cennik znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Telefon: 666 600 535
30-389 Kraków
ul. Wicherkiewicza 23 F,