Torty na chrzest

Zamów tort na chrzest w naszym sklepie internetowym. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Torty na chrzciny na zamówienie Kraków

Tort na chrzest Kraków

Zależy Ci na tym, by to najlepsza cukiernia w Krakowie przygotowała tort na chrzciny Twojego dziecka? Chętnie zapoznamy Cię z naszą ofertą! Chrzest jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu chrześcijańskich rodzin. Doskonale rozumiemy, że rodzice maleństwa chcą, by ta uroczystość była nie tylko pełna miłości i radości, ale i dopięta na ostatni guzik również pod względem organizacyjnym. Właśnie dlatego z przyjemnością zrealizujemy każdy pomysł na torcik na tę niepowtarzalną okazję. Tak, by odciążyć Cię w obowiązkach i jednocześnie sprostać Twoim wymaganiom.

Jak już dobrze wiesz, Kraków to miasto, gdzie siedzibę ma cukiernia internetowa Słodki Bazaar. To właśnie tutaj powstają niezwykłe torty na przeróżne okoliczności. Wśród wyrobów naszych cukierników nie mogło oczywiście zabraknąć wyjątkowych propozycji na chrzciny. Są to pięknie zdobione torciki nie tylko w różnorodnej kolorystyce, ale i w wielu smakach. Do dyspozycji masz między innymi połączenie kokosa i czekolady, białej czekolady i mango czy wanilii z sezonowymi owocami. Wszystkie kompozycje przedstawiamy w sklepie online – nasza cukiernia z Krakowa prezentuje tam również cennik.

Tort na chrzest Kraków – cukiernia internetowa

Słodkości, które opuszczają nasz sklep cukierniczy w Krakowie to torty na chrzest najwyższej jakości. Ich wyjątkowość nie wynika jedynie z obłędnych kompozycji smakowych, ale także tego, jak pięknie prezentują się na stole. Niezależnie od tego, czy zamierzasz świętować chrzciny w domu, czy w eleganckiej restauracji, nasi mistrzowie cukiernictwa przygotują dla Ciebie rewelacyjny wypiek. Jesteśmy przekonani, że zasmakuje on gościom!

Chodzi Ci po głowie idealny projekt? A może potrzebujesz porady, jaka opcja będzie najlepsza w Twoim przypadku? Mamy spore doświadczenie w przygotowywaniu eleganckich i fantastycznych w smaku wyrobów na wiele okazji – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie. Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą. Chętnie stworzymy stół pełen słodkości na chrzest!

Telefon: 666 600 535
30-389 Kraków
ul. Wicherkiewicza 23 F,